Zasady sprzedaży

Aby usprawnić proces zamawiania towarów w Naszej hurtowni, uruchomiliśmy System Zamówień Internetowych. Poniższe wskazówki umożliwią Państwu zapoznanie się z możliwościami systemu. W razie pytań dotyczących systemu, lub ewentualnych problemów prosimy o kotakt e-mail: pomoc@pawpol.com.pl

Rejestracja w systemie Do korzystania z systemu konieczna jest rejestracja. W formularzu rejestracyjnym prosimy o podanie informacji koniecznych do realizacji zamówienia, a także dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za realizację zamówień. Każdy użytkownik ma własny login i hasło do systemu.

Logowanie do systemu Nezalogowani użytkownicy mają możliwość przeglądania aktualnej ofery, nie mają jednak możliwości dodawania modeli obuwia do zamówienia. Możliwość taką daje zalogowanie się w systemie przy użyciu wybranego przez Państwa loginu i hasła.

Oferta Oferta została podzielona ze względu na przeznaczenie obuwia (sportowe, wyjściowe, tekstylne oraz klapki i pantofle) i na rodzaj obuwia (męskie, damskie oraz dziecięce). Nawigacja na stronie startowej, oraz nawigacja w lewym panelu umożliwia przechodzenie między kategoriami.
Podział ze względu na rodzaj obuwia podkreślony jest kolorystyką. Obuwie męskie zawsze znajduje się na szarym tle, damskie na czerwonym a dziecięce na zielonym. Nazwy kategorii znajdują się zawsze na niebieskim tle
Domyślny widok oferty zawiera listę wszystkich modeli obuwia, z miniaturką zdjęcia oznaczającego podstawową wersję kolorystyczną. Dodatkowo, jeśli istnieją inne wersje kolorystyczne, lista ich nazw pojawia się w prawej kolumnie.
Rozszerzony widok oferty otwiera się w nowym oknie, po kliknięciu na miniaturkę zdjęcia podstawowej wersji kolorystycznej lub na nazwę dostępnej wersji kolorystycznej. Widok ten zawiera informacje o produkcie, duże zdjęcie wybranej wersji kolorystycznej oraz miniaturki zdjęć pozostałych wersji kolorystycznych. Dodatkowo mozliwe jest przeglądanie pozostałych modeli obuwia w wybranej kategorii i rodzaju, a także zmiana rodzaju i kategorii obuwia.

Dodawanie produktów do zamówienia W widoku podstawowym, po zalogowaniu pojawia się możliwość zaznaczania wersji kolorystycznych obuwia, które ma zostać dodane do zamówienia. Do zamówienia zostaje dodany zawsze jednen karton obuwia, który zawiera ilość par podaną w opisie. Przy realizacji zamówienia, będzie można jeszcze zmienić ilość zamawianych kartonów
W widoku rozszerzonym do zamówienia dodany zostaje produkt którego duże zdjęcie aktualnie jest wyświetlane.

Realizacja zamówienia W zakładce "Zamówienie" znajduje się lista wybranych wersji kolorystycznych obuwia, z możliwością zmiany ilości zamawianych kartonów oraz usunięcia wersji kolorystycznej z zamówienia. Po sprawdzeniu zamówienia i potwierdzeniu, że chcą państwo dane zlecenie zrealizować system wysyła maila z podsumowaniem zamówienia do Pańśtwa i do naszego Działu realizacji zamówień. Po sprawdzeniu dostępności i cen, nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów dotyczących finalizacji transakcji.

Korzyści
  • Proces zamawiania obuwia jest szybki i bezproblemowy.
  • Cała aktualna oferta naszej Hurtowni znajduje się na stronie www.
  • Do każdej wersji kolorystycznej obuwia dołączone jest zdjęcie.
  • Widoczne są wszystkie informacje na temat producenta/importera butów, ilości par obuwia w kartonie, rozmiarówki obuwia oraz dostępnych innych wersji kolorystycznych.
  • Lista wybranych przez Państwa modeli obuwia trafia natychmiast do naszego Działu Realizacji zamówień, gdzie sprawdzona zostaje aktualna cena i dostęność wybranych modeli.

projekt i realizacja

HeeX